VOLE vraagt burgemeester om steun stillere vliegtuigen

VOLE vraagt burgemeester om steun stillere vliegtuigen

 

EELDE – De Vereniging Omwonenden Luchthaven Eelde wil dat de nieuwe burgemeester van Haren, Rob Bats, zich sterk maakt voor stillere vliegtuigen op vliegveld Eelde.

Vole vraagt de nieuwe burgemeester dit in een brief waarin hij wordt gefeliciteerd met zijn benoeming. Bats is oud gedeputeerde van Drenthe en was in die functie een groot voorstander van de baanverlenging. Vole wil nu dat hij zijn bestuurlijk netwerk gebruikt om af te dwingen dat de KLM Luchtvaartschool met stillere vliegtuigen gaat vliegen.

Burgemeester Bats was niet bereikbaar voor commentaar op de brief. Hij wordt vandaag officieel geïnstalleerd als burgemeester van Haren

Klik hier om het interview van RTVDrenthe met woordvoerder Jan Wittenberg van VOLE over de benoeming van Bats te beluisteren  

Rob Bats, nieuw benoemde burgemeester Haren 07052012.jpg  

  Rob Bats